جلسات صفر کلاسهای کنکور ۱۴۰۰ شروع شد (رایگان)
ثبت نام رایگان
course icon

کلاس آنلاین مشاوره و برنامه ریزی استاد سهیل ذوالفقاریه VIP

توضیحات

کلاس آنلاین مشاوره و برنامه ریزی استاد سهیل ذوالفقاریه VIP

به سیستم مشاوره،برنامه ریزی،هدایت تحصیلی و نظارت آموزشی مهندس سهیل ذوالفقاریه خوش آمدید.

🔮طرح VIP :
☆در این سیستم ۴ اتفاق مهم برای دانش آموزان میفتد: 
۱) مشاوره دقیق تحصیلی : در این سیستم جلسات مشاوره و برنامه ریزی جهت ارائه راهکار و روش درس خواندن،قلق ها و روندهای آموزشی، راهکارهای نتیجه گیری درسی و فرآیندهای روانشناسی و روانشناختی برای هر دانش آموز برگزار می شود.
⏰برنامه زمانی این جلسات : 
¤یک هفته به صورت جلسات آنلاین گروهی 
¤یک هفته به صورت فردی ----> تماس تلفنی با مشاور(شخص مهندس سهیل ذوالفقاریه)َ جهت برنامه ریزی فردی و بررسی وضعیت تحصیلی و ارائه برنامه های مکمل تحصیلی با توجه به وضعیت شخصی(ساعت خواب و بیداری،کلاس های کنکور،ساعت مفید مطالعاتی مختص هر فرد) هر دانش آموز.
〰〰〰〰〰〰〰〰
۲)برنامه ریزی: برنامه ریزی دقیق روزانه و فردی برای هر دانش آموز با احتساب موارد فردی مانند کلاس های آنلاین،کلاس های حضوری،شرایط تحصیل،شرایط خانواده،هدف و....
🔅این برنامه ها به صورت روزانه توسط مشاور(شخص مهندس سهیل ذوالفقاریه) ارائه میگردد.
〰〰〰〰〰〰〰〰
۳)هدایت تحصیلی : در بخش هدایت تحصیلی آزمون های منظم هفتگی از برنامه های درسی گرفته میشود که این آزمون ها جهت بررسی وضعیت کیفی درس خواندن هر دانش آموز و تبدیل نقاط ضعف به قوت و تقویت نقاط قوت هر دانش آموز برگزار میگردد.
⏰برنامه زمانی آزمون ها :
¤این آزمون ها در هفته هایی که مشاوره به صورت گروهی برگزار میگردد در جلسه مشاوره به صورت آنلاین و گروهی و در هفته هایی که جلسات به صورت فردی برگزار میگردد به صورت فردی با توجه به برنامه های فردی که در جلسات مشاوره فردی داده میشود(شخصی سازی شده)، برگزار میگردد.
〰〰〰〰〰〰〰〰
۴) نظارت آموزشی: نظارت در شاخه پشتیبان های آموزشی به صورت فرایند کنترل کیفی وضعیت درس خواندن دانش آموز به صورت مجازی و تلفنی توسط ناظرانی که رتبه برترهای سالهای گذشته بوده اند و همچنین گزارش تلفنی وضعیت درسی دانش آموز به والدین انجام میشود. در این بخش پشتیبانان آموزشی بر روند اجرای برنامه درسی طبق مشاوره ی فردی مهندس سهیل ذوالفقاریه نظارت دارند. در واحد نظارت آموزشی واحد اورژانس کنکور وجود دارد که به صورت رندوم و تصادفی از دانش آموزان آزمون هایی گرفته می گیرند تا وضعیت درسی آنها بررسی شود.
⏰برنامه زمانی نظارت آموزشی: 
¤هر هفته : تماس تلفنی با دانش آموزان
¤یک هفته در میان : تماس تلفنی با والدین هر دانش آموز 
❇❇❇❇❇❇❇❇❇
همچنین در این سیستم به صورت منظم همایش ها و جلسات روانشناسی، انگیزشی و سلامت با موضوعات (تغذیه کنکوری،خواب کنکوری،پدر مادر کنکوری،اعتماد به نفس کنکوری..‌.) توسط روانشناسان و کارشناسان توانای سیستم به صورت آنلاین برگزار میگردد.

روز های برگزاری: جمعه
ساعت برگزاری: 20:00 تا 22:00
تاریخ شروع: ۱ مهر
نظام تحصیلی: پایه دوازدهم
کنکور نظام قدیم
کنکور نظام جدید
قیمت: 7,500,000 ریال
امکان پرداخت نقدی و قسطی
استاد سهیل ذوالفقاریه

توضیحات

استاد سهیل ذوالفقاریه

مشاور و برنامه ریز رتبه های برتر کنکور سال های اخیر
🔅مشاور و برنامه ریز تحصیلی‌صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران
🔅مبتکر تکنیک های نوین آموزشی و مشاوره ای نظیر : فرایند یادگیری،برنامه سازی درسی(قانون قورباغه ها)،پیتزا، swot ،ذهن هیبریدی و...
🔅مولف کتاب های: برآیند، چرا که نه، کپی برابر اصل، بگو چه کاره ای، قلق، نیمه نهایی
🔅مبتکر و نویسنده ی اولین E.book آموزشی کشور و تنها کتاب معرفی رشته های دانشگاهی کشور
🔅مشاور و برنامه ریز مدارس و آموزشگاه های معتبر کشور نظیر : مدارس تیزهوشان، علم و صنعت ، فیاض بخش، دکتر حسابی،ادیبان،زهره، یگانه، گاما،راه اندیشه،نور، البرز، اندیشه، سلام،

بهشت، بعثت، منشور دانش،  احمدیه، گزینه دو، امیرکبیر، الزهرا، کلاسینو و...
🔅مشاور پروازی به شهرهای:
اهواز، کرمان، رشت، گرگان، یزد، بندرعباس، کردستان،مشهد و...
🔅مبتکر طرح ۵۰۰ آزمون آزمایشی سالیانه برای هر دانش آموز

سوالات متداول دانش آموزان

خیر، در کلاسینو کلاس‌های کنکور به صورت زنده (آنلاین) برگزار می‌شوند و ارتباط تعاملی بین دانش‌آموزان و اساتید برقرار می‌شود.
بله، برای تماشای کلاس‌ها به صورت زنده (آنلاین) و فیلم‌های ضبظ شده، لازم است تا به اینترنت دسترسی داشته باشید.
حضور در کلاس‌های آنلاین کلاسینو به جدیت کلاس حضوری است؛ در کلاس‌ها پرسش‌وپاسخ صورت می‌گیرد و شامل آزمون‌هایی است که توسط اساتید بررسی می‌گردند. لازم به ذکر است که در پایان هر کلاس تکالیفی توسط اساتید مشخص می‌شود که همه‌ی آنها پس از انجام و بارگذاری توسط دانش‌آموز، بررسی خواهند شد.
بله، شما می‌توانید کلاس‌ها را هر چند بار که می‌خواهید به صورت ضبظ شده تماشا کنید و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.
خیر، کلاس‌های کلاسینو با دو کیفیت متفاوت نمایش داده می‌شود؛ به همین دلیل با حداقل اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت در ثانیه، کلاس‌ها بدون مشکل و قطعی قابل مشاهده است. البته پایداری اینترنت بسیار مهم‌تر از قدرت آن است.
به طور میانگین کلاس‌های آنلاین، حدود ۱۰۰ مگابایت و کلاس‌های ضبط شده، ۸۰ مگابایت در ساعت از ترافیک شما مصرف می‌کند.
ترافیک مصرفی سه اُپراتور آسیاتک، شاتل و پارس‌آنلاین به صورت رایگان محسابه می‌شوند و بقیه‌ی اُپراتورها به صورت نیم‌بها هستند.
بله، برنامه‌ی آموزش اساتید و مشاوران دقیقا مانندروندی است که در کلاس‌های حضوری توسط آنها ارائه می‌شود.
بله
برای حضور در کلاس‌های کلاسینو لازم است تا نرم‌افزارهای اَدوبی کانکت (Adobe Connect) و مرورگر کروم (Chrome) را روی سیستم عامل خود نصب کنید.
تعهد مجموعه‌ی کلاسینو ۴۸ ساعت پس از اتمام کلاس زنده است؛ با این حال عموما کلاس‌ها ۲ ساعت بعد از برگزاری بارگذاری می‌شوند.

هنوز سوالی داری؟

برای این که جواب سوالتو بگیری کافیه با شماره زیر تماس بگیر تا سریعا جواب سوالتو بگیری

021-91008020

نظر دانش آموزان