شرایط و مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه کلاسینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران من جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق الذکر و سایر قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

 

کلیه کاربرانی که قصد استفاده از محتوا و خدمات کلاسینو را دارند می بایست، ابتدا نسبت به ثبت دقیق و صحیح مشخصات هویتی و عمومی مندرج در سامانه کلاسینو اقدام نمایند تا بتوانند از امکانات سامانه بهره مند شوند.

 

بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات کاربری و عواقب ذکر اطلاعات ناصحیح و یا جعلی در سامانه بر عهده کاربر می باشد.

 

نام کاربری و رمز ورود حساب کاربران، کاملا شخصی و محرمانه بوده و کاربران نمی توانند اطلاعات مذکور را در اختیار دیگری قرارداده و یا اجازه استفاده از محتوا و خدمات خریداری شده از شبکه به دیگری بدهند. بطور کلی کاربران مسئول تمامی فعالیت ها، اقدامات و استفاده هایی هستند که با نام کاربری و رمز ورود آن ها صورت می پذیرد.

 

کاربر گرامی شما مسئول هستید تا نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه داشته، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. توجه داشته باشید چنانچه در هر زمان، از استفاده غیر مجاز از نام کاربری، رمز حساب و یا محتوای خریداری شده خود مطلع شدید می بایست در اسرع وقت، ما را مطلع نمایید.

 

محدودیت ها

استفاده از محتوا ی کلاسینو (نمونه سوال، آموزش ویدیویی، آموزش صوتی، پاورپوینت و …) خدمات و سرگرمی هایی که در دسترس شما قرار می‌گیرد را فقط برای مقاصد شخصی و آموزش خودتان، و بدون بازتوزیع آنها استفاده نمایید (به بیان حقوقی؛ در ازای مبلغی که برای یک محصول دیجیتال پرداخت می کنید، ما به شما یک مجوز قابل فسخ و غیر انحصاری برای دسترسی و استفاده از آن می دهیم).

اعتبار استفاده از تمامی محتوای کلاسینو (نمونه سوال، آموزش ویدیویی، آموزش صوتی، پاورپوینت و …) تا برگزاری کنکور آن سال(برای دانش آموزان سال تحصیلی ۹۸-۹۹ کلاسینو تا روز آزمون کنکور ۹۹)قابل استفاده خواهد بود.

توجه کنید که ما در اصل مجوز استفاده از محتوا و خدمات را به شما می دهیم، نه مالکیت محتوا.

 

با توجه به زحمتی که برای تولید محتوا درسامانه کلاسینو صورت می پذیرد و در حقیقت هر محتوا و یا خدمت ثمره ی تلاش شبانه روزی تعدادی از افراد است، به منظور حمایت از حقوق مولفین، سامانه کلاسینو، و کسب‌وکار تولیدکنندگان و مدرسان همکار ما، بر پایه ی مالکیت معنوی است، که شامل حقوق مؤلف نیز می‌شود.

 

ما باید از حقوق مالکیت معنوی دفاع کنیم، تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای فوق‌العاده را برای شما فراهم کنیم. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به رشد و توسعه محتوای آموزشی کمک می‌کنید.

 

شما با ورود و استفاده از سامانه کلاسینو، می‌پذیرید که هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در هیچ قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصاً در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصاً بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد.

 

بدیهی است چنانچه خلاف موازین و مقررات شبکه کلاسینو که بطور خلاصه در اینجا در اختیار شما قرار گرفت اقدامی صورت پذیرد، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از این امر بر عهده شخص خاطی خواهد بود و طبق قوانین جاری کشوری اقدام خواهد شد.

 

کاربر گرامی اگرمحتوای سایت را دوست دارید و آن را سودمند می دانید، به جای آنکه محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، لطفا دیگران را به شبکه آموزشی کلاسینو دعوت کنید!

 

در صورت تخلف وب سایت می تواند دسترسی شما را به تمام یا بخشی از آن به هر دلیلی از جمله تخطی از شروط و مقررات این قرارداد و صرفاً با صلاحدید خود پایان دهد یا به مدت معینی به تعلیق درآورد.